Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Sizlere kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sunan kurumsal bir firma olarak çalışıyoruz.

Ataşehir, ilçesi istanbul’un anadolu yakasında bulunmaktadır. 2008 senesinde kadıköy, ümraniye ve üsküdar’dan bâzı mahallelerin bünyesine katılması ile birlikte ilçe statüsü kazanmıştır ve istanbul’un 39 ilçesinden biri olmuştur. Kuzeyden ümraniye güneybatıdan kadıköy, batıdan üsküdar, doğudan sancaktepe ve güneydoğudan maltepe ilçeleri ile komşudur. İlçenin 2013 senesi itibari ile nüfus oranı 405.974 olmuştur ve 17 tane mahalleye ev sahipliği yapmaktadır. İnşaat firmaları, ataşehir’in batı kısmındaki uygun arazilerden dolayı konut ve ofis projelerini bu bölgede yoğunlaştırmışlardır. Böylelikle batı ataşehir kavramı meydana gelmiştir. Varyap meridian, uphill court gibi yapılar batı ataşehir’de yer almaktadır. Ayrıca 2012 senesinde kurulan ülker sports arena da batı ataşehir’de bulunuyor.

Ataşehir Nakliye Şirketi
Ataşehir Nakliye Şirketi

Pointer Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Pointer Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Pointer Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Pointer Nakliyat ile İstanbul Ataşehir lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Pointer Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek eski adresinizden yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Kaliteli Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin kaliteli ve özenli bir nakliyat hizmeti aradığını biliyoruz. Müşterilerimizin istediği ve aradığı kaliteyi sunmak için çalışıyoruz. Son teknoloji nakliyat yöntemlerini ve araçlarını sizlere sunuyoruz. Özenli taşımacılık ile eşyalarınızın zarar görmeden taşınmalarını mümkün kılıyoruz. Böylelikle hem nakliyat sürecinde hem de nakliyat sürecinin ardından eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Pointer nakliyat olarak sizlere her gün daha da kaliteli Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Eşyalarınızı Paketliyor, Zarar Görmesini Engelliyoruz

Nakliyat sürecinde eşyalarınızın zarar görmemesini istemenizi son derecede doğal karşılıyoruz. Zira nakliyat sonrası eşyalarınızın zarar görmesi çok ciddi bir maddi zarara uğramanıza neden olabilir. Örneğin mobilyalarınızın zarar görmesi nakliyat ücretinden çok daha fazla maliyete yol açabilir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için taşınma sürecine hazırlık olarak paketliyoruz. Yırtılmaz, dayanıklı ve darbeye karşı hassas olmayan ambalajlarımız ile başta hassas ve kırılabilir eşyalarınızı sarıyoruz. Aynı zamanda çizilmesini istemediğiniz mobilya ve beyaz eşyalarınızın da yüzeyini koruyoruz. Böylelikle nakliyat işlemimizin ardından eşyalarınızı açtığınızda taşınmadan önceki halde bulmanızı sağlıyoruz.

Eşyalarınıza Uygun Taşıma Yöntemleri Seçiyoruz

Eşyalarınızın özelliğine göre gerekirse asansörlü taşıma kullanıyor ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Örneğin kapıdan çıkamayacak ya da zarar görebilecek eşyalarınızı pencere pervazlarına zarar vermeyecek şekilde asansörlü taşımacılık sistemimiz ile taşıyoruz. Kırılacak eşyalarınızı ayrı bir şekilde nakliyat aracımıza özenle yerleştiriyoruz. Mobilya ve beyaz eşyalarınızı sabit ve devrilmeyecekleri şekilde taşıyoruz. Böylelikle hem taşıma sırasında hem de sonrasında eşyalarınızın zarar görmeden taşınmalarını mümkün kılıyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataşehir’de ekonomik fiyatlar ile hizmet veren bir nakliyat firması arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ekonomik nakliyat fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini en ön plana koyan hizmetimiz maddi çıkarlarımızı arka plana koymaktadır. Böylelikle makul fiyatlar ile eşyalarınızın zarar görmeden, özenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Yazar hakkında

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT administrator

Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Sektöründe Şehir içi Şehirlerarası Nakliyat, alanında en çok tercih edilen Evden Eve Taşıma, Nakliyat Firması ekibimiz Güvenlik Nakliye Şirketi %25 İndirimli Evden Eve Nakliye Hizmetleri Sigortalı Ev Nakliyesi Ev Ofis Taşıma, Eşya Depolama Kurumsal Nakliyat Firmaları

    Bir cevap yazın

    Call Now ButtonTıkla Ara