Bostancı Eşya Depolama

Bostancı Eşya Depolama

Bostancı Eşya Depolama alanında gerekli olan bütün belgelere sahip olan firmamız , vergisini zamanında ödeyen , bütün prosedürleri yerine getiren bir firmadır. iz bu işin en tecrübelilerinden olup aynı zamanda bu işi en iyi yapanlarız.

Tecrübeli kadromuzda yer alan en yeni elemanımız bile 5 yıldan fazla süredir bu işle uğraşıyor. Uzman kadromuz ve kaliteli filolarımız ile eşya depolama alanında nam salmış sayılı firmalardan biriyiz. Ayrıca eşya depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir.

Güvenlik kamerası ile izlenen depolarımızı dilerseniz siz de 7/24 kendi evinizden veya iş yerinizden takip edebilirsiniz. Eşya depolarımıza emanet ettiğimiz değerli eşyalarınızı sigortalıyoruz. Ücretsiz ekspertiz siz kıymetli müşterilerimize sunmaktayız. 

Bostancı eşya depolama ile 2,40 6;00 metre ebatlarındaki metal yük konteynerlerini sabit bir depo olarak kullanabilirsiniz. 37 metreküp iç hacme sahip olan konteyner depoların anahtarları her zaman sizde olur ve dilediğiniz zaman eşyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Depolama olarak Sunulan rapor doğrultusunda anlaşma yapılarak, Karşılıklı sözleşme imzalanmaktadır.  İmzalanan sözleşme doğrultusunda, Sizin için değerli olan eşyalarınızın bizim için ne kadar değerli olduğunu göstermek doğrultusunda, eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumuna karşılık eşyalarınız sigortalanarak, herhangi bir zarar görmesi durumunda yerine yenisi temin edilmektedir.

Boztancı Eşya Depolama
Bostancı Eşya Depolama

Bostancı Eşya Depolama

Güvenilir bir depolama hizmeti sunan depolama uygun fiyatlı hizmeti ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Depolama şirketi arıyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız, pointer nakliyat olarak tüm eşyalarınızı depolarında muhafaza edecektir. Bunun için yapmanız gereken firmamızı arayarak randevu almaktır. Firmamız yetkili personelleri randevu günü ve saatinde adresinizde hazır bulunacaktır. Eşyalarınız alınır ve depolarda dilediğiniz süre kadar saklanır.

Firmamız, özel alanlarında eşyalarınızı ne kadar süre için isterseniz depolayacaktır. Firmamız depoları 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve özel güvenliklerle korunmaktadır. Bundan dolayı eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyeceğine emin olabilirsiniz. Eşyalarınız firmamızın sorumluluğunda olduğu süre boyunca sigortalanacaktır. Bundan dolayı tüm haklarınız yasal olarakta güvence altına alınır.

Bostancı Eşya Depolama Firması

Bostancı Eşya Depolama
Bostancı Eşya Depolama

Depolama için tercih edebileceğiniz firmamız, bölgenin en çok tercih edilen firmasıdır. Bundan dolayı müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışan firmamız, gereken özveriyi gösterir. Bostancı eşya deposu arıyorsanız, firmamız size gereken alanı sunacaktır. Eşyalarınızın çokluğu için firmamız için önemli değildir. Firmamız, eşyalarınızın boyutuna göre size bir depo ayıracaktır. Bundan dolayı tüm eşyalarınızı rahatlıkla firmamıza emanet edebilirsiniz.

Firmamız personelleri randevu aldığınız gün ve saatte adresinizde olur. Eşyalarınızı prosedürlere uygun şekilde koliler ve paketler. Bundan dolayı hem depoda hem de nakliyatta eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez. Firmamızın depo alanları kullanıma uygun alanlardır. Depoların nem dengesine, ısısına ve fiziksel özelliklerine dikkat edilir. Böylece eşyalarınız dış etkenlere karşı da korunmuş olur. Bostancı eşya depolama firması olarak eşyalarınıza gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Eşyalarınız firmamız tarafından korunur ve sigortalanır.

Bostancı Güvenilir Eşya Depolama Firması

Güvenilir bir eşya depolama firması seçmek son derece önemlidir. Depolama firmaları olarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Firmamız, eşyalarınıza sağladığı alanla zaten ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlamaktadır. Bununla birlikte uzun zamandır bu sektörde çalışan firmamız, gereken hassasiyeti göstermektedir.

Depolama için bizi her zaman arayabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızı arayarak depolama fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazar hakkında

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT administrator

Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Sektöründe Şehir içi Şehirlerarası Nakliyat, alanında en çok tercih edilen Evden Eve Taşıma, Nakliyat Firması ekibimiz Güvenlik Nakliye Şirketi %25 İndirimli Evden Eve Nakliye Hizmetleri Sigortalı Ev Nakliyesi Ev Ofis Taşıma, Eşya Depolama Kurumsal Nakliyat Firmaları

    Bir cevap yazın

    Call Now ButtonTıkla Ara