Evden Eve Depolama

Evden Eve Depolama

Evden eve depolama  firmaları evinize gelip eşyalarınızı alıp araçlara yükleyerek yeni taşınacağınız eve kadar taşımaktadırlar. Bu nakliyat sırasında eşyaların zarar görmeden adrese ulaştırılması önemli bir durumdur.

 Hizmet Çeşitleri Eşya Depolama Fiyatları
  MİNİ DEPOLAMA 70 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA 100 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA 150 TL + KDV (AYLIK)
  ULTRA DEPOLAMA 180 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (+1 oda) 200 TL + KDV (AYLIK)
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 250 TL + KDV (AYLIK)
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 400 TL + KDV (AYLIK)
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 500 TL + KDV (AYLIK)

Eşya depolama hizmeti almaya karar verdiyseniz istanbul depolama hizmeti şirketleri eşyalarınızı sizler için depolarında koruyarak hizmet vermektedirler. 

evden eve depolama hizmeti veren şirketler genel olarak büyük arazi üzerine kurulu sağlıklı ve güvenlik önlemleri yeterli depolardır. Bu şirketler evinize kadar gelip sözleşme yaparak eşyalarınızı depoya taşımaktadırlar. Depo hizmeti en az bir aydır. Bir ayın altında sözleşme yapılamamaktadır. Depo hizmeti bedeli eşyalarınızın kapasitesi ve kalacağı süreyle belirlenmektedir.

Gelir düzeyi ne olursa olsun herkes kendine ait bir evi olsun ister. Bunun birçok nedenleri vardır. evden eve depolama Günümüzde başkasının evinde oturup kira ödeyen kişi sayısı çok fazladır.

Bu rakam ülkemizdeki mevcut olan bütün evlerin yüzde yirmi beşi gibi bir rakama tekâmül etmektedir. Bazı kiracılar uzun yıllar bir evde otururken bazıları ise sıklıkla ev değiştirmektedir. Taşınma oranı yaş oranı düştükçe artmaktadır.

Yazar hakkında

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT administrator

Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Sektöründe Şehir içi Şehirlerarası Nakliyat, alanında en çok tercih edilen Evden Eve Taşıma, Nakliyat Firması ekibimiz Güvenlik Nakliye Şirketi %25 İndirimli Evden Eve Nakliye Hizmetleri Sigortalı Ev Nakliyesi Ev Ofis Taşıma, Eşya Depolama Kurumsal Nakliyat Firmaları

    Bir cevap yazın

    Call Now ButtonTıkla Ara