Evden Eve Nakliyat Yorumları

Evden eve nakliyat müşteri yorumları müşteri yorumları ile en doğru evden eve nakliyat firması bulabilirsiniz, nakliye şikayet edebilir veya evden eve nakliyat yorum yapabilirsiniz.

Nakliyat Firması Yorumları?

Evden eve nakliyat sektörü oldukça karmaşık ve sorunlu bir iş olduğu için nakliye firması bulmakta zorlaşıyor peki doğru nakliyat firması nasıl bulabilirim?

Pointer Evden Eve Nakliyat sizin için müşterilerden gelen yorumları değerlendirip, teşekkür veya şikayet edilen Nakliye firmaları bir araya toplayıp en uygun ideal nakliyat firmasını size sunmaktadır.

Müşteri Yorumları İstanbul da ve Tüm Türkiye Geneli En Çok Tercih Edilen Firma Pointer Nakliyat Keyifli Taşımalar Dileriz Bizi Tercih Etiniz İçin Teşekürlerimizi Sunarız..

Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları
Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Barış Güven

Beşiktaş-Kadıköy: Gerçekten kusursuz bir taşınma deneyimi oldu. Gözümde çok büyüyen taşınma işlemini Pointer nakliyat çok kolay ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Tüm Pointer nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum.

Sıddık Şahin

Benim gibi uzun süre aradan sonra taşınma sorunu ile karşı karşıya kalanlar için faydası olması için görüşlerimi bildirmek istedim. Çünkü ben de internet ortamında tanıştığım Pointer Nakliyat sayesinde teklif aldığım, firmaların müşteri yorumları ve uygun fiyatından etkilenerek ” Pointer Nakliyat”ı seçtim ve anlaştım. İki artı bir daireden yaklaşık 80 koli eşyam 3. kattan 3. kata merdivenle taşındı. Kütübhanemdeki kitapların da bulunduğu koliler çok ağır olmasına rağmen, gerek Zeki, Salih, Evren ve diğer kardeşlerin taşıdıklarını ben izlerken yoruldum. Evet taşıma sonunda küçük çaplı bazı sıkıntılar olsa da, eskimiş eşyalarımın çokluğu, kurulumu ve arkadaşların başarılı çalışmaları, yardımsever ve ilgilenmeleri karşısında canları sağolsun, helal olsun. Aldıkları parayı sonuna kadar helal ettiler. Tek üzülüp hayıflandığım, taşınmadan dolayı evimin müsait olmaması hasebiyle kardeşlere ikramda bulunamadım. Onlar da beni anlayışla karşılayacaklarını umut ediyorum. Tekrar taşınacak olsam veya taşınacak tanıdıklarıma ısrarla ” Pointer Nakliyat”ı seçmelerini öneririm. Fi emanillah.

Emin Pehlivan

Fiyat ve kalite. Firma zamanında kapıdaydı. Tüm arkadaşlar yakından ilgili alakalı. Her işte olduğu gibi ne beklediğiniz de önemli tabiki. Ben tüm eşyalarımı önceki taşınmalarımdan tecrübe olarak kutulamıştım, kırılacakları ayrı renkte bant ve koli ile işaretlemiştim. İlk evde giriş kattan diğer eve giriş üsütünden 4. kata tek problem yaşamadan taşındım. Hatta gardolap ayarı için tekrar gelirmisiniz dediğimde tek kelime etmeden geldiler ilgilendirler sağolsunlar. İlgili ve tecrüeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim.

Ayhan Şişman

Öncelikle böyle bir hizmeti sundukları için site yönetimine teşekkür ediyorum. İlk taşınmam olduğu için bazı tereddütlerim vardı. Kimle ve neyle karşılaşacağımı bilmiyordum. Lakin Zeki Bey ve çalışma arkadaşları samimi tavırları ve profesyonel hizmetleri ile kafamdaki bütün soru işaretlerini silip attılar. Çalışanlar laf dinleyen ve işini önemseyen kişiler. Sizin eşyalarınızı sizden çok düşünüyorlar. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler. Bundan sonraki gerek benim gerekse çevremdekilerin taşınma işlemlerinde çalışacağım yegane nakiye firması olarak kaldılar. Çok teşekkürler.

Can Koçak

Firma vaktinde geldi. Söylemediğimiz eşyaları bile sorunsuz taşıdılar. Çok memnun kaldım, zaten daha önceden bu firmayı kullanan arkadaşlar tavsiye etmişti ben de herkese Pointer nakliyatı tavsiye ederim.

Pınar Akar

Fiyat/hizmet oranına bakıldığında gayet mantıklı bir seçim. Kendilerine teşekkür ederim, zarar-ziyan olmadan her şeyi hallettiler. Bu firma ile taşınacaklara küçük bir not; paketlemeyi kendim yapacağım seçeneğini seçerseniz sadece büyük mobilyaların taşınacağı anlamına geliyor. Ben tüm cam eşyayı paketlemiştim ancak tencere-tava kalmıştı, ancak bu iş için tek bir koli bile getirmemişlerdi. Hepsini daha sonra ben kendim taşıdım. Keza kıyafetleri de öyle. Askıdaki elbise taşımak için dolapları yok, isterseniz ücreti karşılığında getiriyorlar.

1 yorum

pointernakliyatYayın tarihi11:06 am - Eki 6, 2019

Eşyalarımı zamanında gerektiği gibi sarmalayıp paketleyip kamyona yüklediler. İntikalde gecikme olmaksızın eşyamı indirdiler. Özen göstererek 6. Kata çıkardılar. Herhangi bir hasar olmaksızın eşyalarımı yerleştirdiler, gerekli montajları yaptılar. Bu benim zaten 3. Kez aynı firmayla iş yapmam. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıkla Ara