Etiket arşivi ataşehir ofis eşyası depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama firması olarak başta istanbul olmak üzere anadolu ve avrupa yakası bölgesinin tamamına depolama alanında hizmet vermektedir.

Günümüz şartlarıyla ev kiraları oldukça yükselmektedir işte tamda burda Ataşehir eşya depolama firması sizin yanınızdadır. Uzun süreli seyahate mi çıktınız fahiş rakamlarla kira ödemek yerine Pointer depolama firması cüzi bi rakamla sizi bu dertten kurtarsın, Kullanmadığınız eşyalarınız mı var atmaya kıyamıyormusunuz depolama firması gayet uygun ve hijyenik depolarında eşyalarınızı muhafaza etmektedir.

Ataşehir Eşya Depolama Hakkında

Depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan depolama firmamız ev, ofis depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır. Depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online iletişim panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.Güvenli Depolama için bizleri seçin.

Ataşehir Eşya Deposu NEDEN GÜVENLİDİR?

Ataşehir eşya deposu üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Ataşehir depolama ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

Pointer DEPO GÜVENLİDİR ÇÜNKÜ;

  • Deponuz kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.
  • Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.
  • Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren yapı kredi sigorta güvencesi altındadır. ( Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez )
  • Nakliye ve depolama sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.
  • Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan depolar, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.
Ataşehir Eşya Depolama
Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Depolama denilince ilk akla gelenlerden biri olarak Pointer nakliyat firmamızın olduğunu söyleyebiliriz.

Evinizde ya da işyerinizde fazlalık yaratan eşyalarınız varsa hemen Ataşehir eşya depolama yoluna başvurmalısınız. 7/24 aktif bir şekilde hizmet sunduğumuzdan dolayı istemediğiniz olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Kalite standartlarında bir hizmet ortaya koyulmaktadır. Taşımacılığı konusunda olduğu kadar eşyaların depolanmasında da gereken özverili çalışmalarımızı sunmaya devam ediyoruz. O halde sizlerde vakit kaybı yapmadan tüm bu hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli firmamız dur durak demeden her anlamda siz değerli halkımıza yakışır hizmetler sunuluyor. Kalite standartlarında bir hizmetle karşı karşıya kalacaksınız. Depolama alanlarımızın ise son derece geniş ve ferah olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede eşyalarınızın da başına istemediğiniz olumsuz durumlar gelmeyecektir.

Ataşehir Sorunsuz Eşya Depolama

İstanbul’da faaliyetlerimizi aktif şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Eşyalarınızla ilgili olarak istemediğiniz durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Eşyaların sıkışması, kaybolması, kırılması, çizilmesi gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Hijyenik ve son derece de korunaklı çalışmalardan yararlanma şansına sahip olacaksınız. Tüm depo ihtiyaçlarınızın bundan böyle en güzel şekilde karşılanmasına yardımcı oluyoruz. Depolama merkezlerimizde eşyalarınız güvenli bir şekilde tutulur. Üstelik ne zamana kadar isterseniz isteyin saklı tutulmasını da sağlamış olacaksınız. Sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın depolarda tutulmasını sağlamaya başlayabilirsiniz. Depolama firmaları arasında ilk sırada bulunuyoruz. Ataşehir ev eşyası depolama şirketi olarak sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlerde artık sıfır sorunla işlerinizi halletme şansına sahip olmaya başlayacaksınız. Bundan böyle tamamen rahat ve bir o kadar da konforlu şekilde depolamalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ataşehir Eşya Depolama
Ataşehir Depolama

Ataşehir Eşya Depolama Firmaları

Depolama firmaları sayesinde kısa zamanda sektörde farkındalık yaratmaya başlamış olacaksınız. Eşyalarınız depolarda en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek tutulur. Özenle paketlenen eşyalarınızın başına bir şey gelmez. Kırılması muhtemel olan eşyalarınız varsa da özenle ambalajlanarak daha da dayanıklı bir hale getirilmeye çalışılır. Eşyanın miktarı ve sıklığı da göz önünde tutulur. Ataşehir eşya deposu oldukça hijyeniktir. Aynı zamanda depolarda da kamera sistemi yer alır. Bu sayede ortamların da 7/24 gözetim altında olmasını sağlamış olursunuz. Eşyalarınızda istemediğiniz sorunlar çıkmaması adına kaliteli ambalajlama yoluna başvurulur. Ataşehir eşya depolama fiyatları konusunda hemen bilgi almaya başlayın.

Call Now ButtonTıkla Ara