Etiket arşivi Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Maltepe, İstanbulun Anadolu yakasında yer almaktadır ve Marmara Denizine kıyısı bulunmaktadır. Sancaktepe, Kartal, Ataşehir ve Kadıköy, ilçeleriyle komşu olan Maltepe İstanbul’un 10. büyük ilçesi konumundadır. Maltepe ilçesinde ulaşım, kara ve demir yolu ile sağlanmaktadır. Aynı zamanda Metro hattı ile de ulaşım sağlamak mümkündür. Maltepe, Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında yer almaktadır. maltepe’de Akdeniz İklimi özellikleri görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ise yağışlı ve serin olmaktadır.

İlkbahar aylarında serin ve yağışlıdır. Sonbaharda ise ılıman ve yağışlı geçmektedir. Maltepe’de 7 tane üniversite, 43 tane ilköğretim okulu, 4 tane meslek lisesi, 4 tane lise, 3 tane Anadolu lisesi, 1 tane anadolu teknik ile 2 tane de Halk Eğitim Merkezi yer almaktadır. bunlara ek olarak 17 tane özel okul vardır. Küçükyalı’da ise Küçükyalı Yetiştirme Yurdu bulunmaktadır. 1998 senesinde Maltepe’de Maltepe Üniversitesi kuruldu ve öğretime başladı.

Maltepe Evden Eve Nakliyat 1
MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYATPointer Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Pointer Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Pointer Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Pointer Nakliyat ile İstanbul Maltepe lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Pointer Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Maltepe’de Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara