Etiket arşivi uğurmumcu evden eve nakliye

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat

Özenli sigortalı taşıma ile Uğurmumcu evden eve nakliyat firması farkı hissedeceğiniz kurumdur. Doğru paketleme ve zamanlama gibi ayrıntılara önem veriyoruz.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrikalar üretim tesisleridir. Bu alanlarda malzemelerin işlenmesi ve satışa hazırlanması aşamaları yapılır. Ancak malzemeler başka yere gönderileceği zaman, nakliye aracına ihtiyacınız olabilir. Fabrikaların kendi araçları olsa da bazı noktalarda destek nakliye ekibi de gerekebilmektedir. Hatta bazı fabrikalar uzun vadede nakliye firmamızla anlaşma yaparak uygun fiyat elde eder. Fabrika taşıması esnasında sigorta ile güvence verilmektedir. Kaza veya sözleşmedeki şartlar durumunda ürünlere gelen zarar karşılanır. Firmamızın sigorta firması ile anlaşması vardır ve gereken ödemeyi yapar.

Banka Ofis Taşımacılığı

Çalışma alanı olarak diğer bir kategori ofis ve banka gibi kurumsal alanların nakliyatıdır. Bu gibi alanlarda yer alan demirbaş malzemelerin sorunsuz şekilde nakli sağlanır. Değerli malzemeleri, evrakları, dosyaları kolilere koyup nakledilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca koltuklar, cam bölmeler gibi ürünler de de monte hale getirilerek paketlenerek nakledilmektedir. Özellikle bankalarda bu ofis bölme sistemlerine sık rastlanır. Montajlı halde taşıması çok yer kaplayacağı için sökülerek yeniden montajı yapılır. Personelimiz alanda tecrübelidir.

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat Kurumsallığı Nasıl Anlaşılır?

Pointer Uğurmumcu evden eve nakliyat firmamız kurumsal yapıdır. Yani fiyatlandırma, çalışma prensibi gibi konularda sağlam alt yapısı vardır. Bu aşamada firma çalışanlarımızın kalifiye olduğundan bahsedebiliriz. Kurumsallığın getirisi olarak psikoteknik, araç K belgesi gibi ayrıntılar tamdır. Ayrıca teknik sorunları engelleyen muayeneleri tam araçlar kullanılır. Lastiklerimiz mevsime göre değiştirilmekte ve rutin kontrolleri yapılmaktadır.

  • Araçlarımız gerekli yük sınırı kontrolüne uygun olarak taşıma yapar. Ayrıca 10-15 kat çıkabilen asansörlü taşıma hizmetlerimiz vardır. Bu sayede emek ve zaman artısıyla taşıma işlemleri gerçekleşmiş olur. Kullanılan aracımız, güvenli şekilde sarsılmadan taşınacak eşyayı kaldırır ve indirir.
  • Fiyatlandırma konusu, kurumsallıkla doğrudan alakalı bir durumdur. Çünkü gelişigüzel fiyatlar taşımacılıkta olmaması gereken bir durumdur. Sistemli firmaların neye göre fiyat belirlediği nettir. Bu durum genellikle değişmez. Piyasa değerlerinin de paralelinde işlemler yürütülür. Sürekli fiyat değişirse sorun demektir. Firma prensiplerden uzak iş disiplininden yoksun anlamına gelir.
Call Now ButtonTıkla Ara